1100ad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1100ad

1100 AD forums LAA biedriem - 1100 AD forum for LAA members


You are not connected. Please login or register

Par Maximus uzņemšanu - votings about Maximus

5 posters

Voting about Maximus

Par Maximus uzņemšanu - votings about Maximus Vote_lcap100%Par Maximus uzņemšanu - votings about Maximus Vote_rcap 100% [ 5 ]
Par Maximus uzņemšanu - votings about Maximus Vote_lcap0%Par Maximus uzņemšanu - votings about Maximus Vote_rcap 0% [ 0 ]
Total Votes : 5

Poll closed

Go down  Message [Page 1 of 1]

Skorpions



Un tā, izsludinu balsošanu par jaunu biedru - Maximus.

Atrodas 5.ielejā 58|61.

Lūdza man vairākus padomus, izklausījās pēc ļoti prātīga cilvēka, līdz ar to mūsu aliansei viņš būtu labs papildinājums!

5.ielejā kā reiz mums nepieciešami jauni biedri. Smile


[translated by Roberc]
Voting for new member - Maximus.

He is in 5.valley 58|61.

He asked for some advices, sounds like very reasonable man. so he would be good addition to to our alliance!

And in 5. valley we need more new members Smile



Last edited by Sir Roberc on Mon Jun 01, 2009 9:24 am; edited 1 time in total (Reason for editing : translation)

n3rd



par Suspect

zbx

zbx
Admin

5. ielejaa maz muuseejo, vareetu nedaudz nostiprinaaties arii tur, bet par 5.ieleju intereseejas arii m1. vai mees vareesim pasargaat? taa jau esmu par

https://1100ad.latvianforum.net

n3rd



es nez, es vispaar plaanoju tresho pilseetu uz citu ieleju... 5,6 vai pagaidaamsimpaatiskaakaa liekas 7 ieleja

rt25


Admin

Tā mums visiem jādara - jānostiprinās vienā pudurī, un tad jāizvērš ekspansija citās ielejās. Daļa mūsējo jau tā ir izdarījuši - man ir viena pilsēta 3.ielejā pie Roberc, Tatukam - 6 ielejā, Ilzitei - 6.ielejā būs jau divas. Galvenais, vajag ieņemt pilsētu netālu no sabiedrotajiem, lai var ātri dabūt atbalstu.
Starp citu, šeit taču ir balsošanas sistēma!!! Idea Kādēļ mēs to neizmantojam uzņemot biedrus?

Ilzite



Par, jo vairāk mēs esam, jo labāk.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum